Główna Turnieje 2011 VI Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień pierwszy
VI Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja - dzień pierwszy PDF Drukuj Email


W pierwszym dniu VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w Unihokeja 31 stycznia 2011 r. w hali Zespołu Szkół w Niechanowie zmierzyli się chłopcy i dziewczęta w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza. Walczyli oni o medale i nagrody ufundowane przez wójta gminy Niechanowo pana Eugeniusza Zamiar.

Pierwszego dnia Mistrzostw wystartowało 6 drużyn chłopców i 4 drużyny dziewcząt.
Chłopcy mecze rozegrali z podziałem na dwie grupy. Natomiast dziewczęta rozegrały zawody systemem "każdy z każdym".

Wyniki rozegranych meczy w kategorii juniorek młodszych przedstawiają się następująco:

1.?Wyinidywidualizowane Dinozarły? 1:1 ?Wyrewolwerowane Miętusy"
2.?Atomówki? 1:1 ?Krejzolki?
3.? Wyinidywidualizowane Dinozarły 2:0 ?Atomówki?
4. ?Wyrewolwerowane Miętusy" 2:1 ?Krejzolki?
5.? Wyinidywidualizowane Dinozarły ? 1:1 ?Krejzolki?
6. ?Atomówki? 0:2 ?Wyrewolwerowane Miętusy"


Ostateczna klasyfikacja VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w kat. juniorek młodszych przedstawia się następująco:

1 miejsce - ?Wyrewolwerowane Miętusy ?
2 miejsce - ?Wyinidywidualizowane Dinozaury ?
3 miejsce - ?Krejzolki?
4 miejsce - "Atomówki??

alt alt alt



Nagrody indywidualne:
Najlepszą zawodniczką zawodów wybrano:Martę Juszczak
Najwszechstronniejszą zawodniczką zawodów wybrano: Magdalenę Krawczyk

alt alt



W tym samym dniu swoje mecze rozgrywali także juniorzy młodsi podzieleni w fazie eliminacyjnej na dwie grupy :

Grupa A
1.Pikusiozaury 0:3 Ludzie Pateli
2.Ludzie Pateli 6:0 Masters
3.Pikusiozaury 0:4 Masters

Grupa B
1.Filcoki 0:3 Pszczółki
2.Filcoki 1:4 Landrynki
3.Landrynki 1:2 Pszczółki

W półfinale zagrały drużyny:
1.Ludzie Pateli 3:1 Landrynki
2.Masters 0:1 Pszczółki

Mecz o 3 miejsce
Landrynki 0:3 Masters

Mecz o 1 miejsce
Ludzie Pateli 3:0 Pszczółki

Ostateczna klasyfikacja VI Mistrzostw Gminy Niechanowo w kat. juniorów młodszych przedstawia się następująco:

1 miejsce - Ludzie Pateli
2 miejsce - Pszczółki
3 miejsce - Masters
4 miejsce - Landrynki


alt alt alt alt



Nagrody indywidualne:
Najlepszym zawodnikiem zawodów wybrano: Łukasza Trzaskawkę
Najwszechstronniejszym zawodnikiem zawodów wybrano: Marcina Plewę

alt alt



Mecze sędziowali:
Mateusz Tomaszewski
Agnieszka Kozanecka

alt alt alt alt alt alt alt alt alt

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości