Główna Licealiada 2010/2011 II LO w Gnieźnie Wicemistrzem Polski w Licealiadzie SZS w kategorii dziewcząt
II LO w Gnieźnie Wicemistrzem Polski w Licealiadzie SZS w kategorii dziewcząt PDF Drukuj Email

 

W dniach 10-12.06.2011r w Elblągu odbył się XVIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku. W zawodach wystartowały łącznie 83 zespoły w sześciu kategoriach wiekowych wyłonione w drodze eliminacji wojewódzkich. Impreza ta była Finałem Ogólnopolskiej Licealiady Unihokeja dziewcząt i chłopców organizowanej przez SZS. Województwo wielkopolskie w kategorii szkół średnich reprezentowały dwie szkoły z powiatu gnieźnieńskiego: II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie w kategorii dziewcząt oraz ZSP NR 2 w Gnieźnie w kategorii chłopców. W turnieju brały udział reprezentacje województw całego kraju. W końcowej rywalizacji drużyna II LO w Gnieźnie zdobyła II miejsce a drużyna z ZSP NR 2 w Gnieźnie ? IV miejsce.

alt

 

 Drużyna dziewcząt wystąpiła w następującym składzie:

Monika Woźniak, Anna Barciszewska, Małgorzata Zielińska, Izabella Wachowiak, Karolina Pawlak, Agnieszka Rekruciak, Weronika Wessołowska, Martyna Radacz, Anna Rulewicz, Agnieszka Kozanecka, Izabella Nowaczyk, Agata Wrona.

Opiekunowie drużyny: Anna Słomian, Stanisław Dolecki.

 

alt

 

Drużyna chłopców wystąpiła w następującym składzie:

Szymon Olszewski, Łukasz Wierzbicki, Mateusz Jutkowiak, Dariusz Szymański, Mateusz Ciężki, Błażej Zieliński, Dawid Naszko, Dawid Kowalski, Maksymilian Kubele, Mikołaj Gaweł.

Opiekun drużyny: Radosław Lonka.

 

Udział zespołów w zawodach sportowych był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Gnieźnie i Rady Rodziców szkół oraz zaangażowaniu dyrekcji w/w placówek oświatowych.

 

alt alt alt alt alt alt alt

Stanisław Dolecki

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości