Główna News Florbalkowe Wakacje 2017
Florbalkowe Wakacje 2017 PDF Drukuj Email

W lipcu 2017 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą "FLORBALKOWE WAKACJE:. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą "Florbalkowe Wakacje"; uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, , Swarzędza, Warszawy, Płoskini, Zielonki, Zielonej Góry, Sicienka, Jarząbkowa, Gorzyc Wielkich, Łęki Małej, Szczytnik i Babimostu

W czasie obozu odbywały się dwa razy dziennie zajęcia z unihokeja prowadzone przez czeskiego trenera Reprezentacji Polski seniorów pana Jana Holovke wspomaganego przez Reprezentantów Polski Mateusza Antoniaka, Agnieszkę Kozanecką wychowankę niechanowskiej Błyskawicy,  Wojciecha Malajkę, Maję Stenkę, Agatę Plechan, Grzegorza Marszała i Filipa Łukaszewskiego.

Obóz został zorganizowany przez UKS Błyskawica w Niechanowie jego celem było umożliwienie aktywnego wypoczynku dzieciom z całej Polski aktywnego wypoczynku i doskonalenie umiejętności gry w unihokeja.

W czasie obozu prowadzone były także specjalistyczne treningi bramkarskie prowadzone przez reprezentanta Polski, na co dzień grającego w TKKF Pionier Tychy Przemysława Wójcikowskiego.

Turnusy podzielone były według kategorii wiekowej w pierwszym uczestniczyła młodzież w wieku gimnazjalnym i starsza a w drugim dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Nad bezpieczeństwem dodatkowo czuwali wychowawcy oraz wolontariusze Maja Stenka, Tomasz Bartz i Krzysztof Krawczyk, którym serdecznie dziękujemy za pomoc.

Zajęcia obozowe nie ograniczały się tylko i włącznie do zajęć z unihokeja. W ramach atrakcji obozowych zorganizowano wyjazdy na odkryty kompleks basenowy w Żerkowie, dyskoteki oraz naukę jazdy na segwayu w czasie, których uczestnicy mogli wypocząć i zregenerować swoje siły do dalszych treningów.

Równocześnie chciałbym serdecznie podziękować panu Piotrowi Nowakowskiemu Dyrektorowi Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą i pani Iwonie Czeszyk za życzliwość i niesioną pomoc podczas organizacji tego przedsięwzięcia.

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości