Główna Turnieje 2016 Unihokej Łączy Dzieci 2016
Unihokej Łączy Dzieci 2016 PDF Drukuj Email

W dniach 22-23 października 2016 roku w Katowicach odbył się Wielki Finał Festiwali "Unihokej Łączy Dzieci"!Projekt Unihokej Łączy Dzieci to cykl festiwali unihokeja mający na celu rozpowszechnienie unihokeja na terenie całej Polski wśród dziewcząt i chłopców uczęszczających do szkół podstawowych z klas 4-6.

Turnieje eliminacyjne odbyły się 1-2 października w czterech miejscowościach: Rumii, Łochowie, Trzebini oraz Poznaniu. W Festiwalu "Unihokej Łączy Dzieci" udział wzięło ponad 100 drużyn, w których zagrało ponad 1,5 tysiąca dziewczynek i chłopców! Do Wielkiego Finału, który został rozegrany 22-23 października w Katowicach awansowały łącznie 32 zespoły, w których zagrało prawie niemal 600 zawodników i zawodniczek.

Organizatorami Festiwalu byli:
- Polski Związek Unihokeja
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Urząd Miasta Katowice

Patronat nad Festiwalem objęli:
- Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki
- Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego
- dr Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowic

W tym roku do Festiwalu Finałowego zakwalifikowały się następujące drużyny z Welkopolski:

Dziewczęta:

  1. UKS Żytowiecko
  2. UKS Błyskawica Niechanowo
  3. UKS Salezjanie

Chłopcy:

    1. UKS Kołaczkowo
    2. SP Brzeźno
    3. UKS Błyskawica Niechanowo

 

Przedstawiamy wyniki rywalizacji i klasyfikacje końcową

______________________________________________________________

DZIEWCZĘTA

UKS Jastrzębie Żytowiecko - PUKS Trzebinia 10:2
UKS Wiatr Ludźmierz - SP 47 Gdynia 1:3
PUKS Trzebinia - SP 47 Gdynia 1:5
UKS Jastrzębie Żytowiecko - UKS Wiatr Ludźmierz 1:3
UKS Wiatr Ludźmierz - PUKS Trzebinia 3:0
SP 47 Gdynia - UKS Jastrzębie Żytowiecko 8:6

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. SP 47 Gdynia 3 3 0 0 16-8 9
2. UKS Wiatr Ludźmierz 3 2 0 1 7-4 6
3. UKS Jastrzębie Żytowiecko 3 1 0 2 17-13 3
4. PUKS Trzebinia 3 0 0 3 3-18 0



UKS Biedronka Chudek - SP 36 Tychy 6:1
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Pancerni Żurawica 4:2
SP 36 Tychy - UKS Pancerni Żurawica 1:0
UKS Biedronka Chudek - UKS Błyskawica Niechanowo 1:2
UKS Błyskawica Niechanowo - SP 36 Tychy 1:1
UKS Pancerni Żurawica - UKS Biedronka Chudek 0:6

Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Błyskawica Niechanowo 3 3 0 0 7-4 7
2. UKS Biedronka Chudek 3 2 0 1 13-3 6
3. SP 36 Tychy 3 1 0 2 3-7 4
4. UKS Pancerni Żurawica 3 0 0 3 2-11 0



SP 81 Gdańsk - UKS Kokociniec 67 Katowice 5:0
Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Salezjanie Poznań 3:1
UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS Salezjanie Poznań 0:5
SP 81 Gdańsk - Dzikie Gęsi Zielonka 2:3
Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Kokociniec 67 Katowice 5:0
UKS Salezjanie Poznań - SP 81 Gdańsk 0:13

Grupa C
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. Dzikie Gęsi Zielonka 3 3 0 0 11-3 9
2. SP 81 Gdańsk 3 2 0 1 20-3 6
3. UKS Salezjanie Poznań 3 1 0 2 6-16 3
4. UKS Kokociniec 67 Katowice 3 0 0 3 0-15 0



Góralki Nowy Targ - UKS Trójka Mikołów 5:0
SP 48 Gdynia - SP 73 Warszawa 3:4
UKS Trójka Mikołów - SP 73 Warszawa 0:5
Góralki Nowy Targ - SP 48 Gdynia 4:1
SP 48 Gdynia - UKS Trójka Mikołów 5:0
SP 73 Warszawa - Góralki Nowy Targ 1:8

Grupa D
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. Góralki Nowy Targ 3 3 0 0 17-2 9
2. SP 73 Warszawa 3 2 0 1 10-11 6
3. SP 48 Gdynia 3 1 0 2 9-8 3
4. UKS Trójka Mikołów 3 0 0 3 0-15 0

PLAY-OFF

półfinały:
PUKS Trzebinia
- UKS Kokociniec 67 Katowice 5:0
UKS Pancerni Żurawica - UKS Trójka Mikołów 5:0
UKS Jastrzębie Żytowiecko - SP 36 Tychy 5:0
UKS Salezjanie Poznań - SP 48 Gdynia 1:2
UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Biedronka Chudek 2:1
SP 81 Gdańsk - SP 73 Warszawa 7:0
SP 47 Gdynia - UKS Błyskawica Niechanowo 3:1
Dzikie Gęsi Zielonka - Góralki Nowy Targ 3:2
 
o miejsce 15 - UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS Trójka Mikołów 0:0
o miejsce 13 - PUKS Trzebinia - UKS Pancerni Żurawica 3:0
o miejsce 11 - SP 36 Tychy - UKS Salezjanie Poznań 2:1
o miejsce 9 - UKS Jastrzębie Żytowiecko - SP 48 Gdynia 6:2
o miejsce 7 - UKS Biedronka Chudek - SP 73 Warszawa 2:0
o miejsce 5 - UKS Wiatr Ludźmierz - SP 81 Gdańsk 0:3
o miejsce 3 - UKS Błyskawica Niechanowo - Góralki Nowy Targ 0:5
o miejsce 1 - Dzikie Gęsi Zielonka - SP 47 Gdynia 2:1 k.

Klasyfikacja końcowa
1. Dzikie Gęsi Zielonka
2. SP 47 Gdynia
3. Góralki Nowy Targ
4. UKS Błyskawica Niechanowo
5. SP 81 Gdańsk
6. UKS Wiatr Ludźmierz
7. UKS Biedronka Chudek
8. SP 73 Warszawa
9. UKS Jastrzębie Żytowiecko
10. SP 48 Gdynia
11. SP 36 Tychy
12. UKS Salezjanie Poznań
13. PUKS Trzebinia
14. UKS Pancerni Żurawica
15. UKS Kokociniec 67 Katowice
15. UKS Trójka Mikołów

______________________________________________________________

CHŁOPCY

UKS Kołaczkowo - SP 5 Garwolin 4:1
UKS Pancerni Żurawica - UKS GO Lichnowy 2:4
SP 5 Garwolin - UKS GO Lichnowy 3:4
UKS Kołaczkowo - UKS Pancerni Żurawica 5:0
UKS Pancerni Żurawica - SP 5 Garwolin 2:5
UKS GO Lichnowy - UKS Kołaczkowo 0:7

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Kołaczkowo 3 3 0 0 1-9 9
2. UKS GO Lichnowy 3 2 0 1 8-12 6
3. SP 5 Garwolin 3 1 0 2 9-10 3
4. UKS Pancerni Żurawica 3 0 0 3 4-14 0



UKS Bankówka Zielonka - TKKF Jadberg Pionier Tychy 2:3
SP Brzeźno - SP 3 Trzebinia 4:1
TKKF Jadberg Pionier Tychy - SP 3 Trzebinia 3:0
UKS Bankówka Zielonka - SP Brzeźno 9:1
SP Brzeźno - TKKF Jadberg Pionier Tychy 1:9
SP 3 Trzebinia - UKS Bankówka Zielonka 0:5

Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. TKKF Jadberg Pionier Tychy 3 3 0 0 15-3 9
2. UKS Bankówka Zielonka 3 2 0 1 16-4 6
3. SP Brzeźno 3 1 0 2 6-19 3
4. SP 3 Trzebinia 3 0 0 3 1-12 0



KS Dragons Płoskinia - UKS Kokociniec 67 Katowice 4:1
UKS Biedronka Chudek - UKS Błyskawica Niechanowo 0:1
UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS Błyskawica Niechanowo 1:2
KS Dragons Płoskinia - UKS Biedronka Chudek 1:1
UKS Biedronka Chudek - UKS Kokociniec 67 Katowice 3:1
UKS Błyskawica Niechanowo - KS Dragons Płoskinia 0:7

Grupa C
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. KS Dragons Płoskinia 3 2 1 0 12-2 7
2. UKS Błyskawica Niechanowo 3 2 0 1 3-8 6
3. UKS Biedronka Chudek 3 1 1 1 4-3 4
4. UKS Kokociniec 67 Katowice 3 0 0 3 3-9 0



UKS Wiatr Ludźmierz - ZSRS Wulkan Sosnowiec 8:0
UKS Chwarzno Gdynia - ULKS Olimpia Łochów 0:0
ZSRS Wulkan Sosnowiec - ULKS Olimpia Łochów 0:7
UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Chwarzno Gdynia 6:1
UKS Chwarzno Gdynia - ZSRS Wulkan Sosnowiec 4:1
ULKS Olimpia Łochów - UKS Wiatr Ludźmierz 1:2

Grupa D
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Wiatr Ludźmierz 3 3 0 0 16-2 9
2. ULKS Olimpia Łochów 3 1 1 1 8-2 4
3. UKS Chwarzno Gdynia 3 1 1 1 5-7 4
4. ZSRS Wulkan Sosnowiec 3 0 0 3 1-19 0


PLAY-OFF

półfinały:
UKS Pancerni Żurawica
- SP 3 Trzebinia 3:1
UKS Kokociniec 67 Katowice - ZSRS Wulkan Sosnowiec 1:0
SP 5 Garwolin - SP Brzeźno 4:1
UKS Biedronka Chudek - UKS Chwarzno Gdynia 1:0
UKS GO Lichnowy - UKS Bankówka Zielonka 1:6
UKS Błyskawica Niechanowo - ULKS Olimpia Łochów 4:2
UKS Kołaczkowo - TKKF Jadberg Pionier Tychy 0:1
KS Dragons Płoskinia - UKS Wiatr Ludźmierz 0:1 k.

o miejsce 15 - SP 3 Trzebinia - ZSRS Wulkan Sosnowiec 2:0
o miejsce 13 - UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS Pancerni Żurawica 2:4
o miejsce 11 - SP Brzeźno - UKS Chwarzno Gdynia 1:2 k.
o miejsce 9 - SP 5 Garwolin - UKS Biedronka Chudek 1:5
o miejsce 7 - UKS GO Lichnowy - ULKS Olimpia Łochów 3:4
o miejsce 5 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo 2:0
o miejsce 3 - UKS Kołaczkowo - KS Dragons Płoskinia 1:2
o miejsce 1 - TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Wiatr Ludźmierz 3:4
 

Klasyfikacja końcowa
1. UKS Wiatr Ludźmierz
2. TKKF Jadberg Pionier Tychy
3. KS Dragons Płoskinia
4. UKS Kołaczkowo
5. UKS Bankówka Zielonka
6. UKS Błyskawica Niechanowo
7. ULKS Olimpia Łochów
8. UKS GO Lichnowy
9. UKS Biedronka Chudek
10. SP 5 Garwolin
11. UKS Chwarzno Gdynia
12. SP Brzeźno
13. UKS Pancerni Żurawica
14. UKS Kokociniec 67 Katowice
15. SP 3 Trzebinia
16. ZSRS Wulkan Sosnowiec

 

Nagrody indywidualne zdobyli:

Kategoria Dziewcząt
MVP - Gabriela Wójcik (Dzikie Gęsi Zielonka)
Najlepszy strzelec - Natalia Skiba (UKS Jastrzębie Żytowiecko)
Najlepszy asystent - Barbara Brzezińska (UKS Salezjanie Poznań)
Najlepszy bramkarz - Katarzyna Hryckowian (Dzikie Gęsi Zielonka)
Fair-play - Karolina Miłkowska (UKS Salezjanie Poznań)

Kategoria Chłopców
MVP - Dawid Chojęta (TKKF Jadberg Pionier Tychy)
Najlepszy strzelec - Patryk Makuch (UKS Kołaczkowo)
Najlepszy asystent - Szymon Szymon Hnatyszyn (D. Płoskinia)
Najlepszy bramkarz - Kacper Kopiński (UKS Wiatr Ludźmierz)
Fair-play - Jan Kardasz (UKS Błyskawica Niechanowo)


Materiał przygotowali:
Marcin Kozic i Tomasz Wojciechowski

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości