Główna Turnieje 2016 II Nadwarciański Turniej Unihokeja w kat. młodzików Kołaczkowo 2016
II Nadwarciański Turniej Unihokeja w kat. młodzików Kołaczkowo 2016 PDF Drukuj Email

W sobotę 21.05.2016r. Hali Sportowej przy Gimnazjum im.  Wł. St. Reymonta odbył się II Nadwarciański Turniej Unihokeja w kat. młodzików.

 

W zawodach udział wzięły drużyny: SP Bieganowo, UKS Viktoria Gułtowy, UKS Kołaczkowo, SP  Kotlin, UKS Błyskawica Niechanowo, UKS Absolwent Siedlce, ZS Targowa Górka, UKS Jastrzębie Żytoniecko.

Faza Eliminacyjna

Grupa A

UKS Viktoria Gułtowy - ZS Targowa Górka 3:1

UKS Kołaczkowo - UKS Błyskawica Niechanowo 3:0

UKS Viktoria Gułtowy - UKS Błyskawica Niechanowo 0:2

UKS Kołaczkowo -  ZS Targowa Górka 5:0

UKS Błyskawica Niechanowo -  ZS Targowa Górka 5:0

UKS Kołaczkowo - UKS Viktoria Gułtowy 5:1


Tabela grupy A

  1. UKS Kołaczkowo 9 pkt. 13:1
  2. UKS Błyskawica Niechanowo 6 pkt. 7:3
  3. UKS Viktoria Gułtowy 3pkt. 4:8
  4. ZS Targowa Górka 0 pkt. 1:13

 

Grupa B

UKS Absolwent Siedlce - UKS Jastrzębie Żytoniecko 2:1

SP  Kotlin - SP Bieganowo 1:1

UKS Absolwent Siedlce - SP Bieganowo 4:1

SP  Kotlin - UKS Jastrzębie Żytoniecko 6:0

SP Bieganowo – UKS Jastrzębie Żytoniecko 1:0

SP  Kotlin  - UKS Absolwent Siedlce 3:1


Tabela grupy B

  1. SP  Kotlin 7 pkt 10:2
  2. UKS Absolwent Siedlce 6 pkt. 7:5
  3. SP Bieganowo 4 pkt 3:5
  4. UKS Jastrzębie Żytoniecko 0 pkt. 1:9

 

Półfinały

UKS Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlce 4:0

SP  Kotlin - UKS Błyskawica Niechanowo 7:1

 

 

Finały

Mecz o 7 miejsce

ZS Targowa Górka - UKS Jastrzębie Żytoniecko 1:3

Mecz o 5 miejsce

UKS Viktoria Gułtowy - SP Bieganowo  0:4

Mecz o 3 miejsce

UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlce 1:5

Mecz o 1 miejsce

UKS Kołaczkowo - SP  Kotlin 1:2

 

Tabela Końcowa Turnieju

  1. SP  Kotlin
  2. UKS Kołaczkowo
  3. UKS Absolwent Siedlce
  4. UKS Błyskawica Niechanowo
  5. SP Bieganowo
  6. UKS Viktoria Gułtowy
  7. UKS Jastrzębie Żytoniecko
  8. ZS Targowa Górka

Wybrano najlepszych zawodników Turnieju:

MVP – Szymon Kaczmarek (Kotlin)

Król strzelców – Marcin Łuczyk (Kołaczkowo )

Bramkarz – Sebastian Fornalkiewicz (Siedlce)

 

Wszystkie zespoły otrzymały puchary i dyplomy zaś  trzy pierwsze miejsca dodatkowo medale. Wyróżniających się zawodników uhonorowano statuetkami  i nagrodami rzeczowymi. Wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali pamiątkowe koszulki, słodycze  a także ciepły posiłek i napoje. 

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości