Główna Turnieje 2015 Polki przywiozły złoto z Łotwy
Polki przywiozły złoto z Łotwy PDF Drukuj Email

 W dniach od 17 do 20 września 2015 w Koceni na Łotwie rozegrany został międzynarodowy turniej unihokeja dla dziewcząt i chłopców w kategorii junior młodszy. 

 Turniej został zorganizowany w ramach projektu AGON ze środków pozyskanych z Unii Europejskiej przez Polski Związek Unihokeja. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech narodów: Litwy, Polski, Estonii i Łotwy. W kategorii dziewcząt Polskę reprezentowała drużyna "Juniora" z Kębłowa w skład, którego wchodziło 6 dziewcząt z niechanowskiej Błyskawicy.

 

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Codziennie każda drużyna rozgrywała jeden mecz międzypaństwowy. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewcząt:

    1. miejsce: Polska
    2. miejsce: Estonia
    3. miejsce: Łotwa
    4. miejsce: Litwa

 Najlepsze zawodniczki turnieju - All Stars

Laureatki konkursu "strong shooter" zorganizowanego przez gospodarzy turnieju.

 

Jestem bardzo zadowolony z postawy dziewcząt, które pokazały charakter na boisku zwłaszcza, że na Łotwę nie jechaliśmy typowo po wynik sportowy chcieliśmy przede wszystkim umocnić dobry klimat w Klubie, żeby dziewczęta widziały sens dalszego trenowania i tworzyły fajna grupę , z którą można dalej pracować.  Cel ten udało się nam osiagnąć a złoty medal był jakby "ukoronowaniem" całego wyjazdu - powiedział trener Juniora Kębłowo pan Tomasz Kaczmarek

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości