Główna Turnieje 2015 Festiwal "Unihokej łączy dzieci" - dzień pierwszy chłopcy
Festiwal "Unihokej łączy dzieci" - dzień pierwszy chłopcy PDF Drukuj Email

W dniU 26 września 2015 roku w Swarzędzu rozegrany został Regionalny Festiwal Unihokeja pod nazwą  „Unihokej łączy dzieci” w kategorii młodzików.  Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Unihokeja w ramach projektu „Unihokej łączy dzieci”.

W turnieju uczestniczyło 9 drużyn. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na 3 grupy.

Grupa A – UKS Floorball Gorzów Wlkp

                 ZS Brzeźno

                 SP 20 Poznań

Grupa B – UKS Błyskawica Niechanowo

                  UKS Zryw Przykona

                 UKS Kołaczkowo

Grupa C – UKS Victoria Gułtowy

                 UKS Spartakus Sicienko

                 ZS Paczkowo

Mecze grupowe:

  1. UKS Floorball Gorzów - ZS Brzeźno 10 : 1
  2. UKS Błyskawica Niechanowo – UKS Zryw Przykona 2 : 1
  3. UKS Victoria Gułtowy – UKS Spartakus Sicienko 0 : 3
  4. ZS Brzeźno – SP 20 Poznań 3 : 0
  5. UKS Zryw Przykona – UKS Kołaczkowo 1 : 3
  6. UKS Spartakus Sicienko – ZS Paczkowo 0 : 1
  7. SP 20 Poznań - UKS Floorball Gorzów 0 : 4
  8. UKS Kołaczkowo - UKS Błyskawica Niechanowo 1 : 2
  9. ZS Paczkowo - UKS Victoria Gułtowy 5 : 2

 

Miejsca po rozgrywkach grupowych.

Grupa A

I miejsce UKS Floorball Gorzów 6 p. bramki 14 : 1

II miejsce ZS Brzeźno               3 p. bramki 4 : 10

III miejsce SP 20 Poznań          0 p. bramki 0 : 7

Grupa B

I miejsce UKS Błyskawica Niechanowo 6 p. bramki 4 : 2

II miejsce UKS Kołaczkowo   3 p. bramki 4 : 3

III miejsce UKS Zryw Przykona 0 p. bramki 2 : 5

Grupa C

I miejsce ZS Paczkowo 6 p. bramki 6 : 2

II miejsce UKS Spartakus 3 p. bramki 3 : 1

III miejsce UKS Victoria 0 p. bramki 2 :8

Po rozgrywkach grupowych 3 ostatnie drużyny rozgrywały mecze o 7, 8, 9 miejsce

UKS Zryw Przykona - UKS Victoria 1 : 0

UKS Victoria – SP 20 Poznań 0 : 4

SP 20 Poznań - UKS Zryw Przykona 1 : 2

Rozgrywki play off

A1 UKS Floorball Gorzów - B2 UKS Kołaczkowo 3 : 1

B1 UKS Błyskawica Niechanowo – C2 UKS Spartakus 2 : 0

C1 ZS Paczkowo – A2 ZS Brzeźno 0 : 1

Przegrane zespoły walczyły o miejsca 4,5,6

ZS Paczkowo - UKS Kołaczkowo 2 : 9

UKS Kołaczkowo – UKS Spartakus 4 : 1

UKS Spartakus – ZS Paczkowo 1 : 0

Mecze o 1, 2, 3 miejsce

UKS Floorball Gorzów - UKS Błyskawica Niechanowo 0 : 1

UKS Błyskawica Niechanowo – ZS Brzeźno 4 : 1

ZS Brzeźno - UKS Floorball Gorzów 0 : 5

Klasyfikacja końcowa Regionalnego Festiwalu Unihokeja w Swarzędzu:

I miejsce UKS Błyskawica Niechanowo

II miejsce UKS Floorball Gorzów Wlkp.

III miejsce ZS Brzeźno

IV miejsce UKS Kołaczkowo

V miejsce UKS Spartakus Sicienko

VI miejsce ZS Paczkowo

VII miejsce UKS Zryw Przykona

VIII miejsce SP 20 Poznań

IX miejsce UKS Victoria Gułtowy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, 3 najlepsze zespoły medale.

Najlepsi zawodnicy z miejsc IV – IX otrzymały pamiątkowe koszulki:

UKS Kołaczkowo: Krystian Makuch, Dominik Madaj

UKS Spartakus Sicienko: Dawid Fonas, Mateusz Zybała

ZS Paczkowo: Nikodem Szwedziak, Jakub Słoński

UKS Zryw Przykona: Kamil Gorzelańczyk, Kamil Włodarczyk

SP 20 Poznań: Jakub Kwaśniewski, Dawid Sroczyński

UKS Victoria Gułtowy: Sebastian Augustynek, Maksymilian Krysztoforski

Drużyny z miejsc I – III zagrają w turnieju finałowym w Warszawie 7-8 listopada.

Organizatorem zawodów był UKS Victoria Gułtowy.

Krzysztof Zawadzki

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości