Główna Ciekawostki Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2015
Zaproszenie na Florbalkowe Wakacje 2015 PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica w Niechanowie wraz ze swoimi partnerami Zespołem Szkół w Gorzycach Wielkich, Zespołem Szkół w Nowym Mieście nad Wartą oraz portalem informacyjnym www.florbalki.pl serdecznie zaprasza wszystkich zapalonych unihokeistów i nie tylko do udziału w letnim obozie sportowo - rekreacyjnym "Florbalkowe Wakacje 2015"

W roku 2015 UKS Błyskawica po raz czwarty zorganizuje letni obóz sportowo-rekreacyjny "Florbalkowe Wakacje", które odbedą się w następujących terminach:

  1. pierwszy turnus dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i starszych do 18 roku życia - zorganizowany w Zespole Szkół im. gen. Jana H. Dąbrowskiego Nowym Mieście nad Wartą w dniach 03 - 12 lipca 2015.
  2. drugi turnus dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej - zorganizowany w Gimnazjum przy Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich w dniach 17 - 26 lipca 2015.

Koszt obozu na I lub II turnus jest taki sam - 730 zł

Więcej szczegółów juz niebawem.

Zgłoszenia przyjmuje:

Tomasz Wojciechowski
telefon: (+48) 693 982 007
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dla zainteresowanych przypominamy jak było w ubiegłym roku  Florbalkowe Wakacje 2014

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości