Główna Ciekawostki III edycja "Florbalkowych Wakacji"
III edycja "Florbalkowych Wakacji" PDF Drukuj Email

W lipcu i sierpniu 2014 roku UKS Błyskawica w Niechanowie wspólnie z zaprzyjaźnionymi Klubami i partnerem medialnym zorganizował w Gorzycach Wielkich dwa turnusy unihokejowego obozu sportowego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje”.

W obozach uczestniczyli unihokeiści z różnych miejscowości i Klubów z całej Polski: Niechanowa, Morągu, Tych, Zbąszynia, Gostyń, Zielonej Góry, Przykony, Gdynia, Rumii, Ludźmierza, Gdańska, Płociczna, Słupska, Zawad i Gorzyc Wielkich.

Wspólną pasją, która łączy wszystkich uczestników obozu jest unihokej, dlatego w czasie obozu odbywały się dwa razy dziennie zajęcia z unihokeja prowadzone przez trenera Reprezentacji Polski juniorów pana Marcina Zmiarowskiego oraz Mateusza Antoniaka kapitana drużyny MUKS Zielonka – jednego z najbardziej cenionych i bramkostrzelnych zawodników w polskiej lidze.

Poza treningami zorganizowano także wyjazdy nad wodę i do parku linowego w Ostrowie Wielkopolskim. Zorganizowany został chrzest obozowy przy współpracy z OSP w Gorzycach Wielkich.

W ramach zajęć programowych zorganizowaliśmy: Wakacyjny Turniej Unihokeja, Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, obozowy konkurs „Króla Strzelców”, Obozowy Konkurs Czystości, zabawy ze swing-stick, dyskoteki, zajęcia z aerobiku oraz wiele gierek edukacyjnych zwiększających sprawność umysłu jako uzupełnienie wysiłku fizycznego.

Serdeczne słowa podziękowania kieruję do Dyrekcji Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich za przychylność i życzliwość, pana Bogdana Smardza za pomoc organizacyjną, dla firmy "Ejo i Pati Catering" za doskonałe wyżywienie i całej obsługi technicznej niewidocznej dla uczestników obozu.

W czasie III edycji Florbalkowych Wakacji działo się wiele uczestnicy wrócili do domów bardzo zadowoleni deklarując chęć uczestnictwa w przyszłym roku.

                                                      Tomasz Wojciechowski
                                             prezes UKS Błyskawica w Niechanowie

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości