Główna
News
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorów starszych PDF Drukuj

W dniu 7 grudnia 2014 roku w hali Zespołu Szkół w Gułtowach rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii junior starszy.

Więcej…
 
"Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" - turniej podsumowujący dla szkół podstawowych PDF Drukuj

Dobiega końca realizacja w Wielkopolsce projektu Polskiego Związku Unihokeja i Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje". W ramach podsumowania rozegrany został 6 grudnia 2014 w Gnieźnie turniej mixtów dla szkół podstawowych.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii młodziczek i młodzików gr A PDF Drukuj

W dniu 30 listopada 2014 r. w hali sportowej w Niechanowie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii Młodziczek i Młodzików w grupie A

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorów młodszych gr. A PDF Drukuj

22 listopada 2014r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Rakoniewicach rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/15 w kat. juniorów młodszych w grupie A.

Więcej…
 
Kurs Asystenta Instruktora Unihokeja w Gnieźnie PDF Drukuj

W dniach 15 i 16 listopada 2014 roku w pomieszczeniach II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Polski Związek Unihokeja zorganizował „Kurs asystenta instruktora unihokeja”. Kurs został zorganizowany w ramach realizacji projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie, pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorów młodszych gr. B PDF Drukuj

W dniu 9 listopada 2014 roku w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorów młodszych w grupie B.

Więcej…
 
I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorek młodszych PDF Drukuj

W dniu 8 listopada 2014 roku w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2014/2015 w kategorii juniorek młodszych.

Więcej…
 
Rusza program "Animator Unihokeja" - zapraszamy do udziału PDF Drukuj

alt


Zgodnie z założeniami projektu "Unihokej - uczy bawi i wychowuje" realizowanego przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki rusza kolejny jego komponent, program "Animator Unihokeja". Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 43

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości