Główna
News
Rusza program "Animator Unihokeja" - zapraszamy do udziału PDF Drukuj

alt


Zgodnie z założeniami projektu "Unihokej - uczy bawi i wychowuje" realizowanego przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki rusza kolejny jego komponent, program "Animator Unihokeja". Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs asystenta unihokeja PDF Drukuj

alt alt

Polski Związek Unihokeja wraz z Wielkopolskim Związkiem Unihokeja serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na dwudniowy "Kurs asystenta unihokeja" realizowanego w ramach projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowwuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" w Słupcy PDF Drukuj

W dniu 8 października 2014 roku w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy odbyła się konferencja metodyczna „Unihokej w szkole i klubie”, która była jednocześnie inauguracją projektu „Unihokej – uczy bawi i wychowuje” realizowanego przez Polski Związek Unihokeja oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie.

Więcej…
 
Podział na grupy w rozgrywkach WLU 2014/2015 PDF Drukuj

 alt
Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Zwiazku Unihokeja przedstawia podział na grupy drużyn zgłoszonych do rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2014/2015. Przedstawiamy także system i regulamin rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2014/2015.

Więcej…
 
Drużyny zgłoszone do VI edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl PDF Drukuj

alt


W dniu 27 września 2014 roku upłynął termin zgłaszania drużyn do VI edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w sezonie 2104/2015. Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Zwiazku Unihokeja przedstawia drużyny zgłoszone do rozgrywek:

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Unihokej - uczy,bawi i wychowuje" PDF Drukuj

 Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na inaugurację projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" współfinanswoanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. Inauguracja nastąpi w czasie konferencji metodycznej "Unihokej w szkole i klubie".

Więcej…
 
Unihokej - uczy, bawi i wychowuje - pilotaż w Wielkopolsce PDF Drukuj

alt alt

Polski Związek Unihokeja w ramach konkursu Ministerstwa Sportu i Turystki „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe” otrzymał dofinansowanie na projekt „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje”.

Więcej…
 
III edycja "Florbalkowych Wakacji" PDF Drukuj

W lipcu i sierpniu 2014 roku UKS Błyskawica w Niechanowie wspólnie z zaprzyjaźnionymi Klubami i partnerem medialnym zorganizował w Gorzycach Wielkich dwa turnusy unihokejowego obozu sportowego pod nazwą „Florbalkowe Wakacje”.

W obozach uczestniczyli unihokeiści z różnych miejscowości i Klubów z całej Polski: Niechanowa, Morągu, Tych, Zbąszynia, Gostyń, Zielonej Góry, Przykony, Gdynia, Rumii, Ludźmierza, Gdańska, Płociczna, Słupska, Zawad i Gorzyc Wielkich.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 40 z 41

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości