Główna
News
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj

W dniu 18.03.2015r w hali sportowej ZSPiG w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju chłopców w ramach XVI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Więcej…
 
Podwójne zwycięstwo Gimnazjum w Łubowie PDF Drukuj

W sali sportowej w Łubowie rozegrano eliminacje do Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeja  w ramach XVI Gimnazjady. Do rywalizacji przystąpiły Gimnazjum z Trzemeszna, Szczytnik Duchownych  oraz Łubowa.

Więcej…
 
Polki pewnie awansowały do Mistrzostw Świata w Finlandii PDF Drukuj

W dniach 4-8 lutego 2015 roku w hali sportowej UAM na Morasku w Poznaniu rozegrane zostały Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Unihokeja. W turnieju uczestniczyły zespoły Szwecji, Polski, Niemiec, Holandii i Estonii.Przedstawiamy krótkie podsumowanie zawodów.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG w Unihokeja Chłopców PDF Drukuj

18 marca 2015 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w ramach XVI Licealiady odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Wschód SPG  w Unihokeja Chłopców. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. młodziczek PDF Drukuj

W dniu 15 marca 2015 r. w hali sportowej w Niechanowie rozegrany został Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodziczek w sezonie 2014/2015

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG w Unihokeja Dziewcząt PDF Drukuj

17 marca 2015 raku w hali sportowej  II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w ramach XVI Licealiady odbyły się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SPG  w Unihokeja Dziewcząt. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Wielkopolskim Związkiem Unihokeja w Poznaniu.

Więcej…
 
Podsumowanie wyników sportowych w 2014 roku... PDF Drukuj

10 marca 2015 roku w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie wyników osiągniętych w sporcie w 2014 roku oraz wyróżnienie trenerów, działaczy sportowych i sportowców, którzy w ubiegłym roku przyczynili się do rozwoju sportu w gminie Niechanowo i godnie ją reprezentowali na licznych zawodach sportowych.

Więcej…
 
Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. juniorek młodszych PDF Drukuj

W niedzielę 8 marca 2015 roku w hali II LO w Gnieźnie rozegrany został Turniej Finałowy Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2013/2014 w kategorii juniorek młodszych zorganizowany przez Wielkopolski Związek Unihokeja.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 30 z 35

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości