Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/2017

Więcej o: Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju w kat chłopców

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju w kat chłopców

W dnu 29 listopada 2016 roku w hali sportowej przy Gimnazjum w Kołaczkowie zorganizowany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju SZS w kategorii chłopców.

W zawodach wystartowało 5 zespołów:

  1. SP Klęka-powiat średzki
  2. ZS Targowa Górka-powiat wrzesiński
  3. SP Komorniki-powiat poznański
  4. SP Mieszków-powiat jarociński
  5. SP Owieczki-powiat gnieźnieński

 Zawody rozegrano zgodnie z przepisami PZUnihokeja oraz regulaminem WIMS. Mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym” .

Wyniki rozegranych meczów:

SP Komorniki-SP Mieszków               1:1

SP ZS Targowa Górka-SP Owieczki    3:4

SP Klęka-SP Mieszków                      0:3

SP Owieczki-SP Komorniki                3:1

SP Klęka-ZS Targowa Górka             4:2

SP Owieczki-SP Mieszków                3:1

SP Komorniki-SP Klęka                     0:3

SP Mieszków-ZS Targowa Górka       6:1

SP Klęka-SP Owieczki                      2:1

ZS Targowa Górka-SP Komorniki      2:2

Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play.

Awans do finału wojewódzkiego wywalczyła drużyna SP Klęka.

Więcej o: Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju w kat dziewcząt

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju w kat dziewcząt

W dnu 28 listopada 2016 roku w hali sportowej przy Gimnazjum w Kołaczkowie zorganizowany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SP w Unihokeju SZS w kategorii dziewcząt

W zawodach udział wzięło 5 zespołów:

  1. SP Klęka-powiat średzki
  2. ZS Targowa Górka-powiat wrzesiński
  3. SP nr 5 Swarzędz-powiat poznański
  4. SP Kotlin-powiat jarociński
  5. SP Łubowo-powiat gnieźnieński

Zawody rozegrano zgodnie z przepisami PZUnihokeja oraz regulaminem WIMS. Mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym” .

Wyniki przedstawiają się następująco:

SP Kotlin-SP Łubowo                       3:3

SP nr5 Swarzędz-ZS Targowa Górka  3:1

SP Łubowo-SP Klęka                        6:1

ZS Targowa Górka-SP Kotlin             1:5

SP Klęka-SP nr5 Swarzędz                1:1

ZS Targowa Górka-SP Łubowo         0:7

SP Kotlin-SP Klęka                           2:0

SP Łubowo-SP nr5 Swarzędz            6:0

SP Klęka-ZS Targowa Górka             4:1

SP nr5 Swarzędz-SP Kotlin              2:5

Klasyfikacja końcowa szkół:

Im SP Łubowo           10pkt.   22:4

IIm SP Kotlin             10pkt.   15:6

IIIm SP Klęka              4pkt.    6:10

IVm SP nr5 Swarzędz   4pkt.    6:13

Vm ZS Targowa Górka   0pkt.   3:19

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepsza zawodniczka(MVP)-Julia Rymer(SP nr5 Swarzędz)

Najlepsza bramkarka-Zuzanna Król(ZS Targowa Górka)

„Król strzelców”-Weronika Łaś 10 bramek(SP Łubowo)

Wszystkie zawodniczki i opiekunowie otrzymali słodycze i napoje; wyróżnione zaś dziewczęta nagrody rzeczowe, a trzy pierwsze zespoły okazałe puchary. Fundatorami nagród, słodyczy i napojów był UKS Kołaczkowo, natomiast pucharów Wójt Gminy Kołaczkowo.

Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play.

Awans do finału wojewódzkiego wywalczyła drużyna SP Lubowo.