Autor: Karol Webosta

Więcej o: Międzywojewódzki Turniej Unihokeja z okazji Dnia Dziecka w Kołaczkowie

Międzywojewódzki Turniej Unihokeja z okazji Dnia Dziecka w Kołaczkowie

W sobotę 29.05.2021 w hali sportowej przy ZSP w Kołaczkowie został zorganizowany Międzywojewódzki Turniej Unihokeja z okazji Dnia Dziecka.

Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzicy i juniorzy. W turnieju udział wzięły następujące drużyny:

UKS Trolik Opole

UKS Kopla Paczkowo

UKS Jastrzębie Żytowiecko

UKS Kołaczkowo

Oto wyniki:

Kat. Dzieci

Uks Kołaczkowo- Uks Kopla Paczkowo     8:6 (6:4, 2:2 )

Uks Trolik Opole- Uks Jastrzębie Żytowiecko     0:6 (0:5, 0:1 )

Mecz o 3 miejsce

Uks Kopla Paczkowo- Uks Trolik Opole     10:1 (5:0, 5:1 )

Mecz o 1 miejsce

Uks Kołaczkowo- Uks Jastrzębie Żytowiecko     7:1 (4:1, 3:0 )

TABELA KOŃCOWA

I m UKS Kołaczkowo

II m UKS Jastrzębie Żytowiecko

III m UKS Kopla Paczkowo

IV m UKS Trolik Opole

Kat. Młodzicy

Uks Kołaczkowo- Uks Kopla Paczkowo     7:3 (4:1, 3:2 )

Uks Trolik Opole- Uks Jastrzębie Żytowiecko

Mecz o 3 miejsce

Uks Kopla Paczkowo- Uks Jastrzębie Żytowiecko     7:1(1:0, 6:1 )

Mecz o 1 miejsce

Uks Kołaczkowo- Uks Trolik Opole     7:4 (4:1,3:3 )

TABELA KOŃCOWA

I m  UKS Kołaczkowo

II m UKS Trolik Opole

III m UKS Kopla Paczkowo

IV m UKS Jastrzębie Żytowiecko

Kat. Juniorzy

Uks Kołaczkowo-Uks Kopla Paczkowo    7:1 (4:0,3:1)

Uks Trolik Opole- Uks  Jastrzębie Żytowiecko     5:5 ( 4:3,1:2 ) rk. (0:2)

Mecz o 3 miejsce

Uks Kopla Paczkowo- Uks Trolik Opole     1:1( 1:1,0:0) rk. (0:1)

Mecz o 1 miejsce

Uks Kołaczkowo- Uks Jastrzębie Żytowiecko     6:0 (4:0, 2:0 )

TABELA KOŃCOWA

I m UKS Kołaczkowo

II m UKS Jastrzębie Żytowiecko

III m UKS Trolik Opole

IV m UKS Kopla Paczkowo

    Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, nagrody indywidualne a drużyny okazałe puchary oraz  okolicznościowe dyplomy.

Więcej o: I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2020/2021 w kat. juniorek młodszych

I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2020/2021 w kat. juniorek młodszych

W dniu 14 lutego 2021 r. w sali sportowej w Zaniemyślu rozegrano I Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2020/2021 w kat. juniorek młodszych.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

1. ORGANIZATOR
Uczniowski Klub Sportowy „Radzevia” Radzewo

2. WYNIKI MECZÓW

Mecz nr 1
UKS Junior Kębłowo – UKS Salezjanie Poznań 1:4
MVP:Kaja Waszkowiak / Zofia Wawrzyniak

Mecz nr 2
UKS Jarząbek – UKS Radzevia Radzewo 1:2
MVP: Julia Marciniak / Zofia Brylewska

Mecz nr 3

UKS Salezjanie Poznań – GKS Kasztelania Brudzew 1:1
MVP: Natalia Bożek / Patrycja Kokoszko

Mecz nr 4

UKS Radzevia Radzewo – UKS Junior Kębłowo 4:3

MVP: Zuzanna Banecka / Milena Kaczmarek

Mecz nr 5

GKS Kasztelania Brudzew – UKS Jarząbek 1:1

MVP: Martyna Szymaniak / Wiktoria Przybylska

Mecz nr 6

UKS Radzevia Radzewo – UKS Salezjanie Poznań 4:3

MVP: Roksana Bazanowska / Amelia Maciejewska

Mecz nr 7

UKS Junior Kębłowo – GKS Kasztelania Brudzew 1:2

MVP: Julia Maszner / Weronika Majchrzak

Mecz nr 8

UKS Salezjanie Poznań – UKS Jarząbek 1:1
MVP: Nadia Antkowiak / Zuzanna Bartłomiejczak

Mecz nr 9

GKS Kasztelania Brudzew – UKS Radzevia Radzewo

MVP: Aleksandra Idziak / Aleksandra Wróbel

Mecz nr 10

UKS Jarząbek – UKS Junior Kębłowo 3:2

MVP: Wiktoria Dziel / Milena Walkowiak

  1. KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU
  1. UKS Radzevia Radzewo 10 pkt., 10:7
  2. GKS Kasztelania Brudzew 6 pkt., 4:3
  3. UKS Salezjanie Poznań 5 pkt., 9:7
  4. UKS Jarząbek Jarząbkowo 5 pkt., 6:6
  5. UKS Junior Kębłowo 0 pkt., 7:13
  1. PUNKTACJA KANADYJSKA – TOP 8
  1. Zofia Brylewska (Radzewo) 8 pkt. (3+5)
  2. Zofia Wawrzyniak (Poznań) 7 pkt. (5+2)
  3. Zuzanna Banecka (Radzewo) 7 pkt. (7+0)
  4. Milena Kaczmarek (Kębłowo) 5 pkt. (5+0)
  5. Amelia Maciejewska (Poznań) 4 pkt. (2+2)
  6. Kaja Waszkowiak (Kębłowo) 3 pkt. (1+2)
  7. Weronika Tomaszewska (Jarząbkowo) 3 pkt. (3+0)
  8. Julia Marciniak (Jarząbkowo) 3 pkt. (1+2)
  1. INNE
    Mecze sędziował Marcin Koller.
    Każda drużyna otrzymała pamiątkowydyplom.
    Na najlepszych zawodników w poszczególnych meczach czekały statuetki i upominki rzeczowe.
Więcej o: I Turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. juniorów młodszych

I Turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. juniorów młodszych

W dniu 19 grudnia 2020 r. w sali sportowej przy SP w Gułtowach rozegrano I Turniej eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kat. juniorów młodszych.

Z rozgrywek wycofała się drużyna UKS Zryw Przykona.

W zawodach uczestniczyły:

  1. UKS Kołaczkowo
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie
  3. UKS Victoria Gułtowy

Wyniki poszczególnych meczów:

  1. UKS Kołaczkowo – UKS Refleks Gorzyce Wielkie 8 : 0   
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Victoria Gułtowy 1 : 8  
  3. UKS Victoria Gułtowy – UKS Kołaczkowo 5 : 0  

Klasyfikacja zespołów po I turnieju:

  1. UKS Victoria Gułtowy   –  6 pkt.
  2. UKS Kołaczkowo  –  3 pkt.
  3. UKS Refleks Gorzyce Wielkie –  0 pkt.

W turnieju wyróżniono najlepszych zawodników każdego meczu a na koniec zawodów drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

                                                                                                       Krzysztof Zawadzki

Więcej o: Komunikat dotyczący rozgrywek WLU

Komunikat dotyczący rozgrywek WLU

Komunikat Zarządu Wielkopolskiego Związku Unihokeja dotyczący rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w sezonie 2020/2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych klubów związanych z realizacją umów pomiędzy klubami a gminami i innymi zleceniodawcami na rok 2020 oraz braku możliwości sensownego wyboru terminu dla rozpoczęcia rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w czasie nadal istniejącej pandemii Sars-Cov-2, Zarząd Wielkopolskiego Związku Unihokeja zezwala na zorganizowanie turniejów eliminacyjnych w każdej kategorii wiekowej w miesiącu grudniu 2020 z uwzględnieniem następujących warunków:

  1. wszystkie turnieje organizowane są wg procedur sanitarnych określonych dla strefy czerwonej przez GIS,
  2. turnieje wg Systemu Rozgrywek WLU 2020/2021 przesłanym do klubów,
  3. turnieje powinny być zorganizowane na zasadzie uczestnictwa większości drużyn w grupie i tak tam gdzie w grupie są 3 drużyny to z udziałem 3 drużyn, 4 drużyny to z udziałem minimum 3 drużyn, 5 drużyn w grupie to z udziałem minimum 4 drużyn, o wszystkich propozycjach rozgrywek w danej kategorii, grupie, ustalonej dacie i organizatorze proszę przesyłać informacje na adres mailowy do biura WZUnihokeja.

W przypadku dużego zainteresowania klubów dalszymi rozgrywkami, pod koniec grudnia ustalony zostanie nowy Terminarz i ew. zmieniony System rozgrywek WLU.

                                                                               Za Zarząd Wielkopolskiego Związku Unihokeja
                                                                                     Prezes Krzysztof Zawadzki

Więcej Komunikat Zarządu Wielkopolskiego Związku Unihokeja dotyczący zawieszenia rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja.

Komunikat Zarządu Wielkopolskiego Związku Unihokeja dotyczący zawieszenia rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja.

Komunikat Zarządu Wielkopolskiego Związku Unihokeja dotyczący przedłużenia zawieszenia rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja.

Po zasięgnięciu opinii wielu trenerów klubów zgłoszonych do WLU w sezonie2020/2021, Zarząd Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedłuża zawieszenie rozpoczęcia rozgrywek do 29 listopada 2020 roku z terminem zgodnym z decyzją MEN o zawieszeniu zajęć stacjonarnych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podjęta decyzja może ulec zmianie wobec dynamicznej sytuacji związanej z pandemią Sars-Cov-2.

                                                                                       Za Zarząd WZUnihokeja
                                                                                     Prezes Krzysztof Zawadzki

Więcej Komunikat Prezesa WZUnihokeja

Komunikat Prezesa WZUnihokeja

Komunikat Prezesa WZUnihokeja dotyczący licencji zawodniczych w sezonie 2020/2021  

W sezonie 2020/2021 za biuro ds. przyznawania  licencji zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Unihokeja czyli Wielkopolskiej Ligi Unihokeja będzie odpowiedzialna Kamila Kotecka. 

Pozostaje ten sam adres mailowy    [email protected]  pod który należy wysyłać wypełnione pliki w Excelu, które Kamila Kotecka roześle na wskazane adresy mailowe klubów.  

Pozdrawiam Krzysztof Zawadzki

Więcej Drużyny zgłoszone do XII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja

Drużyny zgłoszone do XII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja

Przedstawiamy drużyny zgłoszone do XII edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja –  florbalki.pl w sezonie 2020/2021

Przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedstawia drużyny zgłoszone do rozgrywek:

DZIECI

  1. UKS Radzevia Radzewo
  2. UKS Salezjanie Poznań
  3. UKS Kołaczkowo
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  5. UKS Zryw Przykona
  6. UKS Chynów Zielona Góra
  7. UKS Junior Kębłowo
  8. KS Spartanie Opalenica
  9. UKS Absolwent Siedlec 

MŁODZICY

  1. UKS Kopla Paczkowo
  2. UKS Fenomen Babimost
  3. UKS Junior Kębłowo
  4. UKS Kołaczkowo
  5. UKS Chynów Zielona Góra
  6. UKS Salezjanie Poznań
  7. UKS Jastrzębie Żytowiecko
  8. UKS Zryw Przykona
  9. UKS Refleks Gorzyce Wielkie
  10. KS Spartanie Opalenica
  11. UKS Absolwent Siedlec 
  12. UKS Floorball Gorzów

MŁODZICZKI

  1. UKS Kopla Paczkowo
  2. GKS „Kasztelania” Brudzew
  3. UKS Kołaczkowo
  4. UKS Salezjanie Poznań

JUNIORZY MŁODSI­­

  1. UKS Radzevia Radzewo
  2. UKS Chynów Zielona Góra
  3. UKS Junior Kębłowo
  4. UKS Fenomen Babimost
  5. UKS Salezjanie Poznań
  6. TLU Kala Izolacje
  7. UKS Błyskawica Niechanowo
  8. UKS Victoria Gułtowy
  9. UKS Kołaczkowo
  10. UKS Zryw Przykona
  11. UKS Refleks Gorzyce Wielkie

JUNIORKI MŁODSZE

  1. UKS Radzevia Radzewo
  2. UKS Jarząbek
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. GKS „Kasztelania” Brudzew
  5. UKS Junior Kębłowo

JUNIORZY STARSI

  1. UKS Kołaczkowo
  2. UKS Fenomen Babimost

JUNIORKI STARSZE

  1. UKS Radzevia Radzewo
  2. UKS Salezjanie Poznań
  3. UKS Refleks Gorzyce Wielkie
  4. UKS Junior Kębłowo

SENIOR

  1. UKS Zryw Przykona

               Przewodniczący

        Wydziału Gier i Dyscypliny

   Wielkopolskiego Związku Unihokeja

            Tomasz Wojciechowski

Więcej Zaproszenie do XII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja

Zaproszenie do XII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA w sezonie 2020/2021 – florbalki.pl. Wielkopolski Związek Unihokeja zaprasza szkoły i kluby do udziału w rozgrywkach.

Celem przewodnim Wielkopolskiej Ligii Unihokeja jest umożliwienie klubom, stowarzyzeniom i szkołom, które nie mogą uczestniczyć w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja rozegrania zawodów sportowych.

Przedstawiamy najważniejsze założenia rozgrywek:

1. Rozgrywki Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl zaplanowane są od października 2020 do maja 2021 roku.
2. Do rozgrywek można zgłaszać na nastepujące kategorie wiekowe:

  • – seniorzy
  • – seniorki
  • – junior starszy
  • – juniorka starsza
  • – junior młodszy
  • – juniorka młodsza
  • – mlodzik
  • – młodziczka
  • – dzieci

Druk licencji do pobrania tutaj: http://www.wzunihokeja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=741:licencja-wzunihokeja&catid=56:druki&Itemid=27   

Licencje z poprzednich sezonów są aktualne należy je tylko przedłużyć mailowo u Pani Sekretarz Wielkoplskiego Związku Unihokeja Agaty Jankowskiej-Burek adres mailowy  [email protected] i dokonać opłaty na konto WZUnihokeja. Opłaty dokonują KLUBY uczestniczące w rozgrywkach.

4. Zawodnicy i zawodniczki biorący udział w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja – florbalki.pl w sezonie 2020/2021 będą zobowiązani do posiadania karty zdrowia sportowca wg nowych prostszych zasad (https://www.wzunihokeja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2582:komunikat-dotyczcy-bada-lekarskich&catid=43:wydarzenia&Itemid=98 )

5. Informujemy, że kluby i szkoły uczestniczące w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja – florbalki.pl, że zgodnie z Ustawą z dn. 25.06.2010 roku o sporcie, obowiązek ubezpieczenia zawodnika spoczywa na klubie, stowarzyszeniu lub szkole, którego jest członkiem lub uczniem.

6. Wpisowe do Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2020/2021 – florbalki.pl dla drużyny – to w zależności od kategorii wiekowej:

  •  seniorzy 300 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – seniorzy 600 zł – dla pozostałych drużyn
  • – seniorki 300 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – seniorki 600 zł – dla pozostałych drużyn
  • – junior starszy 200 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – junior starszy 400 zł – dla pozostałych drużyn
  • – juniorka starsza 200 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – juniorka starsza 400 zł – dla pozostałych drużyn
  •  junior młodszy 150 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – junior młodszy 300 zł – dla pozostałych drużyn
  • – juniorka młodsza 150 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – juniorka młodsza 300 zł – dla pozostałych drużyn
  • – mlodzik 100 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – mlodzik 200 zł – dla pozostałych drużyn
  • – młodziczka 100 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – młodziczka 200 zł – dla pozostałych drużyn
  • – dzieci 100 zł – dla członków zwyczajnych WZU (z opłacona składką członkowską)
  • – dzieci 200 zł – dla pozostałych drużyn

7. Zgodnie z systemem rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja – Wielkopolski Związek Unihokeja jest organizatorem rozgrywek w kategorii młodzik i młodziczka obejmującym makroregion składający sę z województw Wielkopolskiego, Lubuskiego, Dolnośląskiego i Opolskiego (Mistrzostwa Wielkopolski).

Kategorie młodzik i młodziczka mają osobny system licencjonowania przy współpracy z Polskim Związkiem Unihokeja szczegóły u Pani sekretarz Agaty Jankowskiej-Burek adres mailowy  [email protected]

W wyniku porozumienia licencje w kategorii młodzik i młodziczka wykupione w Wielkopolskim Związku Unihokeja są licencjami obowiązującymi również w Finale Ogólnopolskim organizowanym przez Polski Związek Unihokeja

8. W sezonie rozgrywkowym 2020/2021 koszty zorganizowania turniejów będą w całości ponosiły Kluby bezpośrednio organizujące zawody.

9. Rozgrywki we wszystkich kategoriach wiekowych będą rozgrywane w systemie turniejowym

10. Harmonogram rozgrywek, regulamin rozgrywek oraz system rozgrywek ukażą się w odrębnym komunikacie.

  11. Koszt licencji dla wszystkich zawodników to 10 zł

       12. Nieopłacenie wpisowego i opłaty za licencje zawodnikówza sezon 2020/2021 przed
              pierwszym turniejem powoduje automatyczne zaliczenie udziału drużyny w tym
              turnieju jako walkower a następnie automatyczne usunięcie 
drużyny z rozgrywek
             Wielkopolskiego Związku Unihokeja

       13. Klub posiadający jakiekolwoek zaległości finansowe wobec Wielkopolskiego Związku
             Unihokeja nie będzie przyjęty do rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w sezonie
            2020/2021

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są do 19.09.2020 mailem [email protected]

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonów 514 192 468.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ROZGRYWKACH

W SEZONIE 2020/2021

Więcej o: XVII Ogólnopolski Turniej Unihokeja

XVII Ogólnopolski Turniej Unihokeja

W sobotę 19 września 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrany został XVII Ogólnopolski Turniej Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2005 i młodsi.

W zawodach wystartowały drużyny:

DziewczętaChłopcy
UKS JarząbekUKS Salezjanie Poznań
UKS Salezjanie PoznańUKS Błyskawica Niechanowo
EUKS Spartakus SicienkoUKS Kołaczkowo
UKS KołaczkowoSP Bieganowo

Wyniki rozegranych meczów dziewcząt przedstawiają się następująco:

UKS Salezjanie 2:3 UKS Kołaczkowo

UKS Jarząbek 4:3 EUKS Spartakus Sicienko

UKS Salezjanie 5:1 EUKS Spartakus Sicienko         

UKS Jarząbek 1:1 UKS Kołaczkowo

UKS Kołaczkowo 4:1 EUKS Spartakus Sicienko

UKS Jarząbek 4:7 UKS Salezjanie

Ostateczna klasyfikacja w kategorii dziewcząt przedstawia się następująco:

  1. UKS Kołaczkowo
  2. UKS Salezjanie Poznań
  3. UKS Jarząbek
  4. EUKS Spartakus Sicienko

Najlepszą zawodniczką wybrano Zofię Wawrzyniak  z UKS Salezjanie Poznań

Najlepszą bramkarką wybrano Zuzannę Bartłomiejczak z UKS Jarząbek

Najwszechstronniejszą zawodniczką wybrano Nicolę Dębicką z UKS Kołaczkowo

Najlepszą zawodniczką obrony wybrano Monikę Bryl z EUKS Spartakus Sicienko

Wyniki rozegranych meczów chłopców przedstawiają się następująco:

UKS Kołaczkowo 8:0 UKS Salezjanie

UKS Błyskawica 6:1 SP Bieganowo

UKS Kołaczkowo 10:0 SP Bieganowo

UKS Błyskawica 11:0 UKS Salezjanie

UKS Salezjanie 4:2 SP Bieganowo             

UKS Błyskawica 3:3 UKS Kołaczkowo

Ostateczna klasyfikacja w kategorii chłopców przedstawia się następująco:

  1. UKS Kołaczkowo
  2. UKS Błyskawica
  3. UKS Salezjanie Poznań
  4. SP Bieganowo

Najlepszym zawodnikiem wybrano Leo Bąk z UKS Salezjanie

Najlepszym bramkarzem wybrano Bartosz Gańczak z SP Bieganowo

Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Jakub Kaczmarek z UKS Kołaczkowo

Najlepszym obrońcom wybrano Mikołaja Bagrowskiego z UKS Błyskawica w Niechanowie

Puchary, medale i statuetki dla najlepszych zawodników wręczył Wójt Gminy Niechanowo Pan Szymon Robaszkiewicz, który w kilku słowach pochwalił młodzież za podjęcie trudu rywalizacji sportowej i sukcesy odnoszone w unihokeju.

W czasie zakończenia zawodów Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Unihokeja Pan Mariusz Gałaj wręczył Prezesowi UKS Kołaczkowo Tadeuszowi Kicińskiemu brązową odznakę za zasługi dla Polskiego Związku Unihokeja przyznaną przez Zarząd Polskiego Związku Unihokeja.

Więcej o: Puchar Polski Województw 2020 w kat. młodziczek i młodzików

Puchar Polski Województw 2020 w kat. młodziczek i młodzików

W dniu 12 września 2020 odbyła się pierwsza edycja Pucharu Polski Województw w Unihokeju w kategorii młodzików i młodziczek. Organizatorem był Mazowiecki Okręgowy Związek Unihokeja, a turniej odbył się w Chudku. Ostatecznie w rywalizacji wzięły udział po trzy Kadry Wojewódzkie dziewcząt i chłopców. Nie mogło oczywiście zabraknąć drużyn z Wielkopolski, które rywalizowały z Kadrami Mazowsza i Pomorza.

Z każdą z drużyn rozegraliśmy po dwa mecze w wymiarze czasowym 2 x 15 minut. Zważywszy na to, że wielu zawodników miało bardzo długą przerwę w treningach spowodowaną epidemią, to było to spore wyzwanie pod względem fizycznym. Jednak ogromna ambicja, determinacja i zaangażowanie zawodniczek i zawodników reprezentujących Kadrę Województwa Wielkopolskiego pozwoliły na nawiązanie wyrównanej walki i pokazanie swoich umiejętności.

Klasyfikacja końcowa młodzików:

I miejsce – Mazowiecka Kadra Wojewódzka

II miejsce – Wielkopolska Kadra Wojewódzka

III miejsce – Pomorska Kadra Wojewódzka

Klasyfikacja końcowa młodziczek:

I miejsce – Pomorska Kadra Wojewódzka

II miejsce – Mazowiecka Kadra Wojewódzka

III miejsce – Wielkopolska Kadra Wojewódzka