Finał WLU 2020/2021 w kat. juniorka starsza

W dniu  21 czerwca 2021 roku na hali sportowej przy ZSP w Kębłowie rozegrano drugi a jednocześnie końcowy turniej juniorek starszych WLU 2020/2021.

W turnieju wzięły udział wszystkie zgłoszone do niego drużyny rozstawione na podstawie pierwszego turnieju:

UKS Junior Kębłowo

UKS Salezjanie Poznań

UKS Refleks Gorzyce Wielkie

UKS Radzevia Radzewo

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, a  czas gry wynosił 3×12’.

Wyniki meczów:

          UKS Radzevia Radzewo           – UKS Junior Kębłowo                      1 – 2 (1-0,0-1,0-1)

          UKS Salezjanie Poznań            – UKS Refleks Gorzyce Wielkie         3 – 6 (2-1,1-3,0-2)

          UKS Junior Kębłowo                – UKS Refleks Gorzyce Wielkie         3 – 1 (2-0,0-1,1-1)

          UKS Salezjanie Poznań            – UKS Radzevia Radzewo                  4 – 1 (2-0,2-0,0-1)

          UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Radzevia Radzewo                    6 – 3 (2-3,3-0,1-0)
                                            
UKS Junior Kębłowo                – UKS Salezjanie Poznań             2 – 1 (2-0,0-0,0-1)

Tabela końcowa II turnieju

  1. UKS Junior Kębłowo              3        9        7-3
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie  3        6        13-9
  3. UKS Salezjanie Poznań          3        3        8-9
  4. UKS Radzevia Radzewo         3        0        5-12

Punktacja kanadyjska turnieju :

 NazwiskoImięKlubpunktybramkiasysty
1.KukułaWiktoriaUKS Refleks Gorzyce Wielkie12111
2.StochajDariaUKS Salezjanie Poznań       633
3.BaneckaZuzannaUKS Radzevia Radzewo541
4.KaczmarekMilenaUKS Junior Kębłowo330
4.BartzAnnaUKS Salezjanie Poznań       330
4.WawrzyniakMartynaUKS Salezjanie Poznań       321
4.WolniaszczykWiktoriaUKS Refleks Gorzyce Wielkie          321
4.BrylewskaZofiaUKS Radzevia Radzewo303
9.HerzogKlaudiaUKS Junior Kębłowo211
10.NarowskaJuniaUKS Salezjanie Poznań       101
10.MasznerJuliaUKS Junior Kębłowo110
10.WaszkowiakKajaUKS Junior Kębłowo110
10.KonarskaAmeliaUKS Radzevia Radzewo110
10.RumińskaKlaudiaUKS Radzevia Radzewo101
10.DzięciołWeronikaUKS Refleks Gorzyce Wielkie          101
10.StermulaPatrycjaUKS Junior Kębłowo101
10.AugustJuliaUKS Refleks Gorzyce Wielkie          101
10.OpaskaMilenaUKS Junior Kębłowo101
10.KaliszNadiaUKS Junior Kębłowo101
10.WalkowiakMilenaUKS Junior Kębłowo101

Po dwóch turniejach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  1. UKS Junior Kębłowo              16 pkt         
  2. UKS Refleks Gorzyce Wielkie    8 pkt 
  3. UKS Salezjanie Poznań           7 pkt
  4. UKS Radzevia Radzewo          2 pkt

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary a zawodniczki  z miejsc I- III otrzymały pamiątkowe medale. Wyróżniono także najlepszą „szóstkę turnieju”

          Klaudia Herzog               UKS Junior Kębłowo

          Paulina Przybyła             UKS Junior Kębłowo

          Daria Stochaj                  UKS Salezjanie Poznań

          Martyna Wawrzyniak      UKS Salezjanie Poznań

          Brylewska Zofia              UKS Radzevia Radzewo

          Kukuła Wiktoria             UKS Refleks Gorzyce Wielkie

Prezes Klubu

Agnieszka Czernicka  

vice Prezes
Tomasz Kaczmarek