I Turniej WLU w kat. juniorek starszych

Przedstawiamy komunikat komunikat końcowy z I Turnieju Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii juniorek starszych nadesłany przez organizatora zawodów.

JUNIORKI STARSZE

I TURNIEJ – KOMUNIKAT KOŃCOWY

  1. MIEJSCE ORGANIZACJI ZAOWDÓW

KĘBŁOWO ULICA STRADYŃSKA 15A 64-223 KĘBŁOWO SALA GIMNASTYCZNA PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM  W KĘBŁOWIE

Organizator – T. Bartz 694 593 892 , T. Kaczmarek 692 437 966

2 Termin

23.11.2019          

  1. Drużyny biorące udział:

               UKS RADZEVIA RADZEWO

               UKS SALEZJANIE POZNAŃ

               UKS JASTRZĘBIE ŻYTOWIECKO

               UKS JUNIOR KĘBŁOWO

  1. Czas gry 3×15 minut.
  2. Program :

9,00  Salezjanie Poznań – Jastrzębie Żytowiecko  2-10 (0-4,2-2,0-4)

Bramki Salezjanie – Abai 1, Gosławska 1

Bramki Jastrzębie – Stochaj 3, Skiba 2, Pache 2, Bartz 1, Dębicka R 1, Dębicka N 1.   

Najlepsze zawodniczki meczu Abai Elżbieta (Salezjanie) i Stochaj Daria ( Jastrzębie)

10,15  Radzevia Radzewo – Junior Kębłowo  3-7 ( 1-3, 1-2, 1-2)

Bramki Radzevia – Toboła 2, Marciniak 1

Bramki Junior – Herzog 3, Roszak 3, Kubiak 1

Najlepsze zawodniczki meczu Sznura Natalia (Radzevia) i Kubiak Sandra (Junior)

11,45  Junior Kębłowo  – Salezjanie Poznań  7-0 ( 4-0, 2-0, 1-0)

Bramki Junior – Roszak 4, Kaczmarek 2, Herzog 1

Najlepsze zawodniczki meczu Waszkowiak Kaja (Junior) i Winter Małgorzata (Salezjanie)

13,00  Jastrzębie Żytowiecko  – Radzevia Radzewo  5-4 ( 1-1, 3-2, 1-1)

Bramki Jastrzębie – Stochaj 2, Skiba 2, Bartz 1

Bramki Radzevia – Śronkowska 2 , Sznura 1

Najlepsze zawodniczki meczu Majewska Zuzanna (Jastrzębie) i Brylewska Zofia (Radzevia)

14,30 Jastrzębie Żytowiecki     – Junior Kębłowo   3-2 ( 1-0, 2-2, 0-0)

Bramki Jastrzębie – Stochaj 1, Skiba 1, Pache 1

Bramki Junior     – Roszak 1, Kaczmarek 1

Najlepsze zawodniczki meczu Pache Nikola ( Jastrzębie) i Kaczmarek Milena (Junior)

15,45  Radzevia Radzewo – Salezjanie Poznań 1-2 ( 1-0, 0-1, 0-1)

Bramki Radzevia – Śronkowska 1

Bramki Salezjanie – Wawrzyniak 1, Gosławska 1

Najlepsze zawodniczki meczu Bozanowska Roksana ( Radzevia) i Bożek Natalia (Salezjanie)

Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodniczek turnieju otrzymały

Bartz Anna              Jastrzębie Żytowiecko

Skiba Natalia           Jastrzębie Żytowiecko

Roszak Maria           Junior Kębłowo

Herzog Klaudia        Junior Kębłowo

Toboła Roksana       Radzevia Radzewo

Brylewska Zofia        Radzevia Radzevo

Wawrzyniak Martyna Salezjanie Poznań

Antkowiak Nadia      Salezjanie Poznań

Tabela końcowa turnieju

  1. Jastrzębie Żytowiecko     3            9             18-8
  2. Junior Kębłowo             3             6             16-6
  3. Salezjanie Poznań          3             3             4-18
  4. Radzevia Radzewo         3             0              8-14

Punktacja kanadyjska

Lp.Imię i nazwiskoklubpunktybramkiasysty
1.Maria RoszakJunior1082
2.Daria StochajJastrzębie963
3.Natalia SkibaJastrzębie752
4.Klaudia HerzogJunior642
5.Bartz AnnaJastrzębie422
6.Milena ŚronkowskaRadzevia330
 Roksana TobołaRadzevia330
 Milena KaczmarekJunior330
 Roksana DębickaJastrzębie312
 Martyna WawrzyniakSalezjanie312
7.Maja GosławskaSalezjanie220
 Sandra KubiakJunior211
 Zofia BrylewskaRadzevia202
 Julia MarciniakRadzevia211
 Kaja WaszkowiakJunior202
 Nadia KaliszJunior202
8.Natalia SznuraRadzevia111
 Elżbieta AbaiSalezjanie110
 Dębicka NikolaJastrzębie110
 Nikola KrólakJastrzębie101
 Oliwia MusialskaJastrzębie101
 Patrycja StermulaJunior101
 Milena OpaskaJunior101
 Natalia NawracałaJunior101
 Marta WiśniewskaSalezjanie101
 Nadia PrzydrygaRadzevia000
 Natalia BożekSalezjanie000